Për Marsel Ismajlgecin ka shumë oferta. Së fundmi është futur në lojë edhe ekipi i Legias së Varshavës, që në shkurt bleu Ernest Muçin.

Polakët e pëlqejnë lojtarin dhe kanë testuar merkaton dhe çmimin që pretendon Tirana.

Gjithsesi, në ditët në vazhdim do të ketë të reja për këtë ofertë të re në adresë të mbrojtësit të majtë.

Legia pëlqen shpejtësinë e futbollistit dhe nuk është çudi që të jetë ajo blerësja e lojtarit të bardhebluve.