Nuk pranoi te firmose me Vllaznine dhe 19 vjeçari shkodran Ardit Nikaj prej dites se sotme eshte zyrtarisht pjese e ekipit te Skenderbeut.

Lajmin e ka bere te ditur vete ai permes nje postimi ne rrjetet sociale teksa ka hedhur edhe nje foto ku eshte bashke me presidentin korçar Ardian Takaj dhe nje prej agjenteve te tij, ish- futbollistin e Vllaznise Denis Balaj.

Por nga sa mesohet, Vllaznia do te kete nje perqindje te kartonit te tij. Ja çfare shkruan Nikaj ne postim:

Pershendetje!

Nga sot jam futbollist i ekipi KF Skënderbeu i qytetit te Korçes dhe per 3 vitet e ardhshme. Dua te falenderoj klubin e Vllaznise per vitet qe isha pjes e tyre dhe ju uroj suksese.

Jam shume i lumtur per sfiden e re dhe per kete transferim falenderoj agjentet Denis Balaj Shkumbin Qormemeti.