Daja ka filluar ta ketë të qartë formacionin në mendjen e tij.

Duket se strategu e ka ndërtuar ekipin që kërkon, por pritet edhe ndonjë përforcim në sulm, ku alternativat janë të pakta.

Afrimet e reja: Gligorov, Marku dhe Musta, pritet të jenë titullarë, ndërsa Rrapaj mund të integrohet pak e nga pak në formacionin startues.

Sfida mes Partizanit dhe Stinful George do të luhet të enjten në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 20:00.