Situatë kaotike në Shkodër.

Gjyqtari suedez ndërpret momentalisht ndeshjen, për shkak të sjelljes jo të hijshme të tifozëve.

Të dyja skuadrat i drejtohen dhomat e zhveshjes, teksa Vllaznia rrezikon shumë për shkak të festimit me flakadanë dhe fishekzjarre në momentin e shënimit të golit.