Vllaznia ka zhvilluar mbremjen e sotme stervitjen e fundit ne prag te ndeshjes qe do te luaje neser ndaj AEL Limasol.

Kuqeblute ne oren 20.00 (ne orarin e ndeshjes me oren qipriote), kane zbritur ne fushe dhe per gati nje ore kane punuar edhe nga ana taktike per menyren si do te luaje neser ndaj vendasve.

Trajneri Brdariç dhe futbollistet nuk kane mbetur aspak te kenaqur me gjendjen e fushes te stadiumit “Tsirion” ku do te luhet kjo ndeshje, por nuk kane zgjedhje tjeter.

Vllaznia duket e vendosur per te tentuar deri ne fund marrjen e nje rezultati sa me te mire ne kete perballje te pare, per te patur me pas shpresa per kualifikim ne ndeshjen e kthimit pas nje jave ne Shkoder./SHKODRA-SPORT.COM/