321a1d75-a83c-4858-b7d3-4949174b80b3.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Strategjia e futbolli të femrave, Shulku takim me klubet e Superiores

Përfaqësuesit e klubeve të Kategorisë Superiore kanë zhvilluar sot një takim me drejtuesit e FSHF-së për t’u njohur në detaje me strategjinë e Federatës...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR