3fba65c7-77fd-41c0-a68b-663e9f83bd4c-1.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Strategjia e futbolli të femrave, Shulku takim me klubet e Superiores

Përfaqësuesit e klubeve të Kategorisë Superiore kanë zhvilluar sot një takim me drejtuesit e FSHF-së për t’u njohur në detaje me strategjinë e Federatës...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR