KATEGORIA SUPERIORE

FOTO- LAJM: SULMUESI “GOL” DHE MBROJTËSI “I HEKURT”

Në futbollin shqiptar sivjet po dallohet qartë mungesa e një goleadori dhe kjo është kthyer në një shqetësim për të gjithë ekipet. Jo shumë...

Starovës i ofrojnë stolin, ja surpriza e klubit të Superiores

Sulejman Starova mund të rikthehet në drejtimin e një skuadre në Kategorisë Superiore. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se “Bobi” është kontaktuar orët e fundit...

KATEGORIA E PARE

STATISTIKA/ Sherri e Gurishta “të plotë”. Vllaznia ka hedhur 20 lojtarë në fushë

Faza e parë e kampionatit të kategorisë së parë tashmë është mbyllur dhe kjo periudhë...

Erzeni kërcënon Vllazninë, Xhemalaj: Na llogarisni për Superioren

Orjan Xhemalaj është një nga kualitetet e skuadrës së Erzenit të Shijakut. Një lojtar i...

Hasan Lika: Humbja ndaj Ilirisë nuk do ndikojë negativisht tek Vllaznia

Me humbjen dje ndaj Ilirisë, Vllaznia tregoi se nuk është e pathyeshme. Për më tepër...

BASKETBOLL

Ervin Berdica: Gati të rikthehem tek Vllaznia, por…

Ardhja e tre basketbollistëve amerikanë tek Vllaznia pritet të shoqërohet edhe me ndonjë tjetër. Drejtuesit...

Drejtuesit e rinj të Vllaznisë në basketboll ftesë për “Vllaznit Ultras”: Ju presim në “Qazim Dervishi”

Ndryshimet pozitive që kanë filluar tek basketbolli i meshkujve të Vllaznisë pritet të shoqërohet edhe...

Nikolla Gjokoviç, idhulli i tifozëve shkodranë rikthehet të luajë në Shqipëri

Kampionati kombëtar i basketbollit për meshkuj sivjet mund të jetë një nga më të fortët...

LIDHU ME NE

16,554FansaPëlqeje
229AbonentëAbonohu

PERSONAZHE

SPORT I HUAJ

OPINION

Opinion/ Kombëtaret e moshave, ja arsyet e rezultateve të dobëta!

Nga Gjergji Stefa Hera e fundit që kombëtarja e 19-vjeçarëve është kualififkuar për në raundin pasardhës ka qënë 10 vite më parë. Ajo skuadër ishte...

BOKS