bf7dc68a-151b-47af-9839-fd37385414e4.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Njoftim në rrjetet sociale, PARTIZANI kërkon futbolliste në Facebook

Partizani, njëjtë si të gjitha klubet e tjera të Kategorisë Superiore ka si kriter për të patur një ekip femrash këtë sezon që pritet...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR