image.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Vllaznia prezanton 8 blerjet para ‘Champions’

Plot 8 futbolliste te tjera jane bere pjese e Vllaznise se femrave ne prag te ndeshjeve te vlefshme per Ligen e Kampioneve te Europes. Prezantimi...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR