img_0582.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

FANTASTIKE/ Vllaznia sjell një tjetër ndeshje të ‘UEFA Champions League’ në...

Situata e krijuar nga pandemia ka sjellë ndryshime të mëdha edhe te futbolli. UEFA ka njoftuar sot klubet pjesmarrëse në Ligën e Kampioneve të...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR