img_3253.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Vllaznia merr fitoren e rradhës, fiton 6-0 ndaj Skënderbeut

Vllaznia e femrave e ka lene pas eliminin ne Champions League dhe i eshte rikthyer kampionatit duke marre fitoren e rradhes. Ajo ka luajtur sot...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR