img_5910.jpg

FUTBOLLI I FEMRAVE

Mbyllet pjesa e parë, Shqipëria në avantazh ndaj Qipros

Shqiperia e ka mbyllur ne avantazh 1-0 pjesen e pare te ndeshjes qe po luhet ne stadiumin "Loro Borici" ndaj Qipros, ndeshje kjo e...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR