FAQJA E PARE Etiketimet ASTRIT GJYREZI

Etiketim: ASTRIT GJYREZI

FUTBOLLI I FEMRAVE

Akademiku dhe Sportisti Ferdinand Jaku

Përveç kontributit që jep në mjekësi prej shumë e shumë vitesh, Ferdinand Jakun më së shumti në opinionin sportiv e njohin si presidenti i...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR