Laura Bragato është një modele italiane që aktualisht studion për juridik. Ajo është një nga yjet e reja të Instagramit të cilët tifozët e skuadrave të Serisë A e pëlqejnë shumë. Fytyrë ëngjëllore, linja perfekte dhe trup super seksi, falë këtyre karakteristikave, Laura ka bërë për vete shumë fansa të futbollit. Por këta të fundit asnjëherë nuk e kanë e kuptuar se për kë skuadër të kampionatit italian bën tifo, bukuroshja në fjalë.

Laura pëlqen bomberat pasi ka publikuar disa foto seksi ku mban veshur herë fanellën e Higuain, herë atë të Icardit dhe herë atë të Dzekos. Mes Juves, Interit dhe Romës, ajo duhet të zgjedhë vetëm njërën.

This slideshow requires JavaScript.