Futbollisti i Vllaznisë B, Senad Hysenaj është një ndër talentet që po shkëlqen te shkodranët. Së fundmi, lojtari ka shënuar një supergol, në ndeshjen miqësore kundër Vllaznisë A.Hyseni shënoi një gol nga një goditje dënimi, duke shtangur portierin dhe duke habitur të pranishmit. Lojtari është vetëm 19 vjeç dhe më parë ka qenë pjesë edhe e Kombëtareve të moshave. Ai po aktivizohet me Vllazninë B, në mënyrë që të ketë sa më shumë hapsira.

Për Hysenin, newsport bën të ditur se Patizani vazhdon të shfaqë interes , por ende nuk është arritur një marrëveshje mes palëve. Me poshte, ndiqni videon e golit te shenuar diten e shtune ne Ulqin:

 

© shkodrasport.com