Dita e djeshme ka qene e veçante per te gjithe te dashuruarit dhe ne kete mes jane perfshire edhe futbolliste te njohur.

Duke u ndalur tek futbollisti shkodran i kombetares shqiptare dhe i Napolit, Elseid Hysaj, ai i ka bere nje urim te veçante bashkeshortes se tij, Fiorenza Lekstakaj, me të cilën ka një djalë.

Shikoni me poshte, urimin e bere prej tij ne “instagram”: