Det, diell dhe relaks për shkodranen Erjona Sulejmanin. Ish-bashkëshortja e futbollistit të Bolonjës dhe kombëtares së Zvicrës, Blerim Xhemaili, ndodhet aktualisht me pushime në Fuerteventura, në Ishujt Kanarie , së bashku me të birin.

Në plazhin e Spanjës, Erjona ka shpalosur fizikun e saj marramendës dhe në njërën prej fotot i ka lënë pak vend imagjinatës…