Ditë reklaksi për vajzën shqiptare të televizionit, Erjona Sulejmani. Ish-bashkëshortja e Blerim Dzemaili tashmë ka nisur turin e saj të pushimeve në plazh dhe nuk humbet asnjë rast për të shfaqur format e saj super seksi, sikurse zakonisht.

Fotoja e fundit që Erjona ka publikuar në rrjetet e saj sociale është aq “përvëluese” sa që ka bërë xhiron e rrjetit nëpër të gjithë botën në vetëm pak kohë.

Me gjoksin jashtë, të mbuluar nga vetëm dy grafika në formë zemre. Në vetëm pak minuta fotoja është mbuluar nga pëlqimet e ndjekësve të vajzës shqiptare./telesport/