Sezoni 2018-2019 u mbyll në mënyrë vërtet zhgënjyese për Marko Asension. Sulmuesi i Real Madridit, ndryshe nga vitet paraardhëse ku kishte mahnitur me lojën e tij, nuk tregoi të njëjtin nivel.

 

60598981_2317631848552037_1544296325450029531_n

Megjithatë, 23-vjeçari madrilen mund të “ngushëllohet” me jetën jashtë fushës së blertë. Futbollisti së fundmi është në një marrëdhënie me studenten e arkitekturës, Sandra Agral.

 

dgdfgf

 

Futbollisti dhe bukuroshja janë parë së fundmi së bashku në kryeqytetin spanjoll.

 

Sandra6