Taulant Xhaka gjendet me pushime, por vera e vitit 2019 do të mbetet gjatë në kujtesën e tij dhe partneres.

 

taulant xhaka arbnora

 

Teksa gjenden me pushime, është pikërisht mesfushori i Kombëtares, që është ulur në gjunjë ditën e sotme, duke i propozuar për martesë, të fejuarës së tij, Arbnora Nuredini, prej kohësh bashkë.

 

1527702581_tx.34250367977479094820820227378104140594937856ne1515335835851780x439

 

Dhe mesa duhet, përgjigja ka qenë “Po”, pasi të dy kanë postuar të njëjtën foto në rrjetet sociale, me shkrimin “Zoti dhe Zonja Xhaka”.

 

auto_Taulant_Xhaka_dhe_e_fejuara_e_tij_Arbnora1534191514

 

-640-0-5be3ee8753197