Adriana Pozueko, e fejuara e Teo Hernandezit, është tifozja më e re e Milanit. Ish-futbollisti i Realit të Madridit ka zgjedhur Milanon dhe partnerja e tij do ta ndjekë.

Adriana po studion për gazetari dhe, detaj që kishte krijuar humor në momentin kur Teo kaloi te “Galaktikët”, është fanse e skuadrës së Diego Simeones: Atletiko.