Temperaturat e larta të këtyre ditëve të gushtit, mendon t’i ngrejë akoma më shumë arbitrja seksi, Emanuela Rusta.

emanuela rusta

Ditët e fundit, ajo ka postuar disa foto të nxehta, ku shfaqet me bikini në natyrë. Rusta, që u bë e njohur sezonin që lamë pas, teksa ishte arbitre linje në derbin mes Tiranës dhe Partizanit, shfaqet me forma bombastike, në këtë prag-sezoni, i cili parashikohet i zjarrtë, edhe me pjesëmarrjen e arbitreve femra.

emanuela rusta

emanuela rusta

 

Emanuela2

Emanuela Rusta

Emanuela Rusta pushime Rusta Emanuela

emanuela rusta

emanuela rusta3