Bale vazhdon të jetë pjesë e Real Madridit, por mesa duket nuk është i lumtur në “Santiago Bernabeu”.

Një video e publikuar në rrjetet sociale, shfaq Gareth Bale dhe Raphael Varane duke komunikuar vetëm me gjeste.

Në momentin kur lojtarët do të bënin foton mbrojtësi francez shihet duke i dhënë stemën e klubit Gareth Bales i cili rreshtohet para tij.

Uellsiani gjatë këtij momenti u habit dhe shumë i ftohtë e merr atë dhe ia jep Dani Carvajalit që nuk heziton dhe e mban atë në fotografinë zyrtare para ndeshjes.

Shikoni reagimin e Bales: