Paraditen e sotme “Shkodra Sport” hapi nje sondazh per te marre mendimet e lexuesve te saj per rezultatin e ndeshjes Vllaznia- Skenderbeu qe do te startonte pasdite ne oren 16.00 ne stadiumin “Loro Boriçi”.

Ne kete sondazh kane votuar plot 463 vete dhe ajo qe te ben pershtypje eshte se nder to vetem njeri ka gjetur rezultatin e sakte, ate 4-0. Behet fjale per Ilir Gerbetin. Vetem ai, asnje tjeter!

Ne votim siç shikohet, nuk kane munguar edhe komentet dhe diskutimet kundra Vllaznise dhe nje pjese e mire e votuesve i kane dhene me shume shanse Skenderbeut per te fituar, ose me e shumta takimi do te mbyllej ne barazim.

Arsyeja ishte e thjeshte; Vllaznia ne pese ndeshje kishte shenuar vetem 1 gola dhe shume tifoze nuk kishin besim tek kuqeblute. Me poshte mund te shikoni disa nga mendimet e dhena ne kete sondazh nga lexuesit e “Shkodra Sport”: