Tifozet shkodrane vazhdojne ta vuajne shume mbylljen e stadiumeve, megjithate ato po shfrytezojne çdo moment per t’iu gjendur afer skuadres se tyre te zemres, Vllaznise.

Megjithate, fakti qe ata nuk mund te jene ne stadium per ta mbeshtetur ate, po i mundon jo pak dhe per ta zbutur disi ate, sot disa prej tyre kane bere nje veprim shume interesant.

Disa pjestare te grupimit “Power 12” sot kane hyre ne stadiumin “Loro Boriçi”, kane puthur fushen e lojes dhe me pas, i jane drejtuar tribunes se tifozeve, vendit ku ata duhej te qendronin, por qe per fat te keq nuk po lejohet.

Keto foto, ata i kane bere publike ne profilet e tyre, megjithate i kane uruar suksese Vllaznine dhe kane premtuar se do te jene edhe neser serish prane saj.

Por kuptohet jo nga shkallet e stadiumit, por jashte tij ashtu siç kane bere ne te gjitha ndeshjet e tjera. Ne stadium kane qene sot, “per te hequr mallin” e mungeses se tij./SHKODRA-SPORT.COM/