E beri publike dy nete me pare ne nje studio televizive dhe tashme te gjithe e dine se Sidrit Bejleri eshte duke bere gati nje kenge te re per Vllaznine.

Me ndihmen dhe orkestrimin e te mirenjohurit Shpetim Saraçi gjithçka duket se tashme ka hyre ne rrugen e duhur dhe shume shpejt kjo kenge mund te kete perfunduar.

Si per ta aprovuar kete gje, ka qene vete sponsori i Vllaznise Alban Xhaferi qe pak minuta me pare ka publikuar nje foto nga studio e mjeshtrit Saraçi ku shihet qarte se ai bashke me kantautorin Bejleri jane duke punuar per kete projekt.

“Me artistat tonë të mrekullueshëm qe po bëjnë diçka të mrekullueshme për dashninë tonë kuqeblu”- shkruan sponsori i Vllaznise Xhaferi.