Ecuria j0 shume e mire e Vllaznise ne ndeshjet e fundit e cila si rrjedhoje ka sjelle edhe ngushtimin e distances nga 9 tashme ne 4 me ndjekesen e saj me te afert, ka bere qe ndaj kuqebluve te fillojne edhe kritikat.

Ndoshta jane edhe normale, megjithate duket se ka edhe nga ata qe duan te prishin harmonine ne skuader. Por te Vllaznia duket se jane te bashkuar me shume se kurre.

Nderkohe sulmuesi i kesaj skuadre Ardit Hoxhaj duket se eshte shqetesuar nga keto komente e per kete me ane te nje postimi, ka sulmuar pikerisht ata qe nuk ia duan te miren Vllaznise.

“Me e veshtira ne ditet tona, nuk eshte te luftosh me luanet… por te jetosh bashke me gjarperinjte.Familja e bashkuar kuqeblu”- shkruan Hoxhaj ne postimin e tij.

Kujtojme qe Ardit Hoxhaj eshte shenuesi me i mire i kuqebluve me 8 gola dhe padyshim qe ka ende per te dhene dhe duket i motivuar per ta bere kete gje, pse jo duke filluar nga ndeshja e se shtunes me Tiranen./SHKODRA-SPORT.COM/