Eshte mbyllur me rezultatin 1-0 pjesa e pare ne mes Teutes dhe Vllaznise qe po luhet aktualisht ne “Niko Dovana”

Nje 45 minutesh i dobet per ekipin shkodran qe nuk ka arritur te rrezikoje per asnje moment porten e Teutes.

25′- Këndore për durrsakët. Dejvi Bregu lëshon të djathtën e tij dhe zhbllokon rezultatin.

Teuta – Vllaznia 1-0

Teuta: Frashëri, Arapi, Hoxha, Aleksi, Krasniqi, Vila, Todorovski, Kouros, Avdyli, Vila, Bregu Trajner: Edi Martini

Vllaznia: Zogovic, Gurishta, Adili, Krymi, Dilaver, Shehi, Jonuzi, Kalezic, Imami, Imeri, Da Silva Trajner: Thomas Brdaric

Gjyqtar: Enea Jorgji