Ashtu si gjithe lojtaret, edhe ai ka qene para nje presioni te madh ne ditet e fundit. U perfol edhe largimi i tij, por Thomas Brdariç se skuadra eshte brenda objektivit dhe e vertetoi kete gje.

Ne mesjave e kualifikoi Vllaznine per ne gjysmefinale te Kupes, ndersa sot me fitoren ndaj Kastriotit, ka rikthyer ate serish ne vendin e pare te renditjes edhe ne kampionat.

Pak minuta me pare, ai ka postuar ne rrjetet sociale nje foto teksa shihet me nje suvenir te Shkodres ne duar dhe bashke me te shkruan nje dedikim shume domethenes:

“KF Vllaznia 45 pike. 13 fitore ne gare per Shkodren. Vazhdoni te jeni te fokusuar çdo here padyshim dhe besoni ne skuadren tuaj te dashur tifoze te Vllaznise tone + gjysmefinale”./SHKODRA-SPORT.COM/