Momente te veshtira per ish- futbollistin e Vllaznise dhe te kombetares shqiptare Luan Vukatana. Mbremjen e sotme ai ka njoftuar ndarjen nga jeta te nenes se tij te dashur.

Permes nje postimi ne rrjetet sociale ku ai shkruan: “Te nderuar shoke, miq dhe te dashurit e familjes tone, me hidherim e dhimbje te thelle lajmerojme ndarjen nga jeta te nenes tone te dashur Nexhi Vukatana. Procesi i funeralit do te behet i ditur me nje status te afert te dyte”.

Luani ndodhet prej vitesh ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes dhe padyshim qe kjo mbremje e ka merzitur jashtezakonisht shume sepse ka humbur nje nga njerezit me te dashur te tij./SHKODRA-SPORT.COM/