Mbremjen e sotme deputeti socialist Erion Braçe sulmoi arbitrin Enea Jorgji dhe presidentin e FSHF-se Armando Duka per fitoren e Vllaznise ndaj Partizanit.

Por ne morine e komenteve kunder tij ka nderhyre edhe menaxheri i njohur shkodran Dritan Gjyrezi. Ne postimin e Braçes ai ka lene nje koment ku shkruan:

“Nuk eshte turp me vu gjyslyke. Ne qofte se nuk e sheh, bej nje vizite per sy”.

Ne fakt, ne Shkoder ka shume njerez te cilet kane dale herepashere kunder Braçes i cili mundohet te mbroje Partizanin e te shaje gjithe futbollin shqiptar, por ne fakt asnjehere nuk flet kur te kuqte fitojne pa e merituar.

Ja postimi i menaxherit Gjyrezi: