Golat: Ibrahimi 87′ / Devid da Silva 45′ (11-m), Daci 88′

Kukësi është mundur edhe sot me Kastriotin, ndërsa skuadra verilindore, pa paga, me sherre brenda grupit drejtues-lojtarë dhe me largime titullarësh, duket se nuk ja ka dal që të jetë dinjitoze në dy javët e fundit…

Kastrioti nga ana tjetër ka bërë detyrën duke marrë 3 pikët, ndërsa krutanët, tashmë duhet që të mendojnë për finalen e vërtetë të sezonit, atë me Tomorin…

Kukësi: Xhika, Kotobelli, Bytyçi, Ymeri, Dragoshi, Tabaku, Taipi, Domi, Tsintsadze, Gavazaj, Ibraimi.
Trajner: M. Josa

Kastrioti: Hidi, Shkalla, Okebugu, Nuriu, Deliaj, Zhivanaj, Prodani, Moraes, Rami, Bardhi, Devid.
Trajner: R. Ndreu