Tjetër largim në radhët e Laçit. Redon Xhixha ka mbyllur aventurën me kurbinasit.

Lajmi është konfirmuar nga vetë sulmuesi nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ku nuk mungojnë falënderimet për presidentin Laska, si dhe për tifozët dhe shokët e skuadrës.

POSTIMI I XHIXHËS:

Aventures time tek Laci i erdhi fundi, dua te falenderoj presidentin Pashk Laska qe besoi tek un. Dua te falenderoj cunat e ekipit qe kemi ndare bashke momente gezimi dhe merzitjeje.

Dhe nje falenderim te vecante per tifozat qe na kane mbeshtetur dhe shpresoj ti kemi bere te lumtur me paraqitjet tona. I uroj suksese ekipit Lacit ne vazhdim!!