Mbremjen e sotme ne “Shkodra Sport” kemi dhene lajmin se sulmuesi i ekipit Vllaznia U19 Ardit Nikaj e ka refuzuar oferten e drejtuesve te klubit shkodran per te firmosur kontrate me ekipin e pare.

Gjasat jane qe ai te shkoje e te firmose me Skenderbeun, megjithate duket se asgje nuk ka perfunduar ne kete mes dhe sulmuesi mund te rikthehet te Vllaznia.

Nje gje te tille ne fakt e konfirmon ne njefare menyre vete ai, permes nje postimi te bere faqen e tij ne facebook vetem pak minuta pas publikimit te lajmit tone.

Ai ka postuar nje foto ku eshte me fanellen e Vllaznise duke ekzekutuar nje 11-metersh gjate sezonit te kaluar. Kaq mjafton per te kuptuar se ai vazhdon te jete i dashuruar me ngjyrat kuqeblu.

Nikaj nuk i ka vene asnje diçiture kesaj fotoje, megjithate ajo te kuptoje shume gjera./SHKODRA-SPORT.COM/