Duke filluar nga ora 19:45, Vllaznia dhe Teuta do të zbresin në fushë për supersfidën e javës së 2-të të Kategorisë Superiore.

Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja skuadrat që do të luftojnë deri në fund për titullin kampion.

Vllaznia tregoi dhëmbët që në javën e parë duke i shënuar 5 gola Laçit, ndërsa Teuta mundi Partizanin duke e nisur vrullshëm kampionatin.

Sa i përket titullarëve, Edi Martini dhe Tomas Brdariç do të vijnë pas shumë ndryshime duke iu përmbajtur titullarëve të javës së parë.

LIVE| VLLAZNIA-TEUTA 0-0

KOMENTI LIVE

1′ Starton sfida, skuadrat në fushë për fitore.