Ka startuar në orën 16:45, supersfida mes Kukësit dhe Teutës, që do të përmbyllë edhe javën e katërt të Kategorisë Superiore. Ky duel do të zhvillohet në “Elbasan Arena”, teksa të dyja skuadra vijnë pas barazimeve në ndeshjet e javës së 3-të.

Të dy trajnerët kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare ku nuk mungojnë surprizat:

LIVE: KUKËSI – TEUTA 2-3

Korreira 12′, Taipi 27′ (p) / Aleksi 7′, Plaku 32′, Koubemba 44′