Është mbyllur edhe java e katërt në Abissnet Superiore me ndeshjen e fundot mes Kukësit dhe Teutës e cila përfundoi rezultat 2-3.

Tashmë është ndryshuar edhe renditja ku Tirana është në vendin e parë me tetë pikë, aq sa ka edhe Teuta, kurse Kukësi është në vendin e tretë me shtatë pikë.

Kjo është rendita e plotë:

Tirana 8 pikë

Teuta 8

Kukësi 7

Vllaznia 6

Dinamo Tirana 6

Egnatia 5

Partizani 3

Skënderbeu 3

Laçi 2

Kastrioti 1