Te Milani më në fund ka qetësi, raporton Corriere dello Sport.

Kuqezinjtë vuanin dëmtimit në sulm, por tani Giroud dhe Ibra janë plotësisht gati dhe janë duke u stërvitur këto ditë nën urdhërat e Piolit.

Ata do të shfrytëzojnë dhe ndërprerjen e Kombëtarave për t’u stërvitur rregullisht.

Kështu, Pioli i ka gati dy sulmuesit për të Shtunën kundër Veronës në San Siro.