Sergio Aguero karikon motorët dhe më në fund është i gatshëm të stërvitet me shokët e ekipit.

Argjentinasi është rikuperuar nga dëmtimi dhe tashmë Koeman do ta ketë në dispozicion për sulmin blaugranas.

Kun Aguero nuk ka luajtur këtë sezon që pas transferimit nga Manchester City pasi pësoi një dëmtim.