Duke filluar nga pasditja e neserme do te nise shitja e biletave te ndeshjes se rradhes per kampionat, asaj Vllaznia- Dinamo qe do te luhet te henen ne ora 19.45 ne stadiumin “Loro Boriçi”.

Vete klubi shkodran e ka bere nje gje te tille te ditur pak me pare, teksa ka bere me dije edhe nje tjeter risi qe ofron per sezonin e ri.

Sipas tij, te gjitha femrat qe duan te jene ne stadium ne ndeshjet e Vllaznise, mjafton te paraqiten ne sportelet prane stadiumit dhe te marrin nje bilete me vlere zero. Qe do te thote se hyrja e tyre ne stadium do te jete falas.

Pritet qe interesimi per kete ndeshje te jete i madh dhe drejtuesit e klubit u kane bere thirrje tifozeve per te qene ne stadium dhe per ta mbeshtetur Vllaznine ne kete ndeshje te rradhes.

Ja njoftimi i klubit Vllaznia per biletat: