Vllaznia pas nje dite pushimi te akorduar nga stafi teknik, i eshte rikthyer serish fushes se stervitjes duke nisur ne kete menyre pergatitjet per ndeshjen e fundjaves me Kukesin.

Por nderkohe ajo qe eshe vene re ka qene prania ne kete seance edhe e tre futbollisteve te ekipit U19 te Akademise Vllaznia dhe pikerisht Rejan Alivoda, Flori Spahija, Paolo Pjeshka.

Ato jane nder elementet me te rendesishem te ekipit te te rinjve te Vllaznise, por edhe te kombetares se kesaj grupmoshe, te cilet po spikasin me paraqitjet e tij.

Si rrjedhoje, edhe stafi i ekipit te pare herepashere i therret ne stervitje dhe keshtu ka ndodhur edhe diten e sotme. Natyrisht qe te stervitesh me lojtaret aktuale te Vllaznise, eshte nje pervoje shume e madhe per keta te rinj te cilet kane se çfare mesojne prej tyre./SHKODRA-SPORT.COM/