Antonio Conte është përfolur ditët e fundit për stolin e Man United si pasues i Solskjaer raporton Todo Fichajes.

Ish-trajneri i Interit është i pa punë që prej verës që lamë pas dhe është i gatshëm të rikthehet në Premier League.

Megjithatë, trajneri italian nuk do të jetë trajner i Man United të paktën deri në fund të këtij sezoni.