Adolf Selmani dhe Santiago Selmani kanë lënë Teutën dhe rikthehen te Kastrioti.

Qendërmbrojtësi pas eksperiencave te Laçi dhe durrsakët kthehet aty ku iu besua së pari në Superiore.

Kastrioti kishte nevojë për qendërmbrojtës dhe ish-trajneri Ramazan Ndreu e kishte shprehur disa herë.

Sa i takon Santiagon, ai luan në sulm dhe mund të jetë një opsion për trajnerin e ri, Emiljano Çela.