Per disa vite kane luajtur sebashku te Vllaznia dhe kjo i ka bere ata te jene shoke te mire, por nderkohe sot per here te pare kane qene kundershtare ne fushen e lojes.

E kemi fjalen per dy futbollistet shkodrane, Ardit Krymi dhe Olsi Gocaj. Njeri ka mbajtur sot te veshur fanellen e Vllaznise dhe tjetri te Flamurtarit.

Kuptohet qe secili eshte munduar te beje me te miren per skuadren e tij, por ne momente te caktuara nuk kane munguar edhe dialogjet apo kontaktet me njeri- tjetrin.

Ne fund, ai qe ka buzeqeshur kuptohet qe ka qene futbollisti i Vllaznise, kuptohet per vete pretendimet qe ka skuadra e tij, por ne fund te fundit, edhe Gocaj nuk ka pse te merzitet sepse beri me te miren per te ndihmuar Flamurtarin pavaresisht se ne fund u mund./SHKODRA-SPORT.COM/