Kristiano Ronaldo duket se ka marrë vendimin për t’u bashkuar me skuadrën e tij, Mançester Juanjtid, vetëm dy ditë pas humbjes tragjike të birit në lindje.

Ai është fotografuar për herë të parë pas asaj ngjarjeje, i cili shfaqet i ulur në sediljen e pasme të makinës së tij, ndërkohë që e mban kokën ulur.

Duket se portugezi ka zgjedhur që t’i vijë në ndihmë skuadrës së tij, e cila po kalon një moment të vështirë në kampionat dhe të vazhdojë përpara.