Armando Broja e ka ulur nivelin në ndeshjet e fundit me Southampton.

Megjithatë Hasenhutl zgjodhi që ta linte për 90 minuta në fushë sulmuesin shqiptar në takimin e fundit, ku nuk erdhi asnjë goditje në portë.

Pak minuta më parë është publikuar edhe formacioni zyrtar i Southampton në përballjen me Brighton.

Atje shihet se Broja është ulur në stol ndërsa nga minuta e parë e nis Che Adams dhe Shane Long.