Pavaresisht ndonje debati te vogel apo lajmeve per maredhenie jo te mira te Vllaznia, ne fakt ne skuader po reflektohet tjeter gje. Atmosfera tek kuqeblute duket shume e mire dhe per kete mjafton te ndjekesh nje seance stervitore te tyre.

Ashtu siç mjafton edhe kjo foto e seances se sotme, ku shihet qarte qe trajneri Plori sebashku me Krymin dhe lojtaret e tjere, po tregojne unitet ne çdo drejtim.

Kuptohet qe kjo eshte gjeja me e mire per te cilen ka nevoje Vllaznia sot: Harmoni ne skuader. Nese kjo eshte ne lartesine e duhur, me siguri qe keta lojtaret te cilet ne fillim te sezonit i kenaqen te gjithe me futbollin qe treguan, do ta bejne kete gje serish.

Por tashme ne fakt eshte koha per unitet dhe per marrje rezultatesh sepse sezoni po shkon drjet fundit dhe duhen arritur objektivat ne menyre qe ne fund te qeshin te gjithe sebashku./SHKODRA-SPORT.COM/