Superliga shqiptare e futbollit mbylli dje javën e 31. Tanimë skuadrat nuk kanë shumë kohë për javën e ardhshme, pasi duelet e 32-ta zhvillohen në mesjavën që vjen.

Të martë, të mërkurë dhe të enjte do luhen ndeshjet, duke nisur nga 16:45. Nëse në agjendën fillestare sfidat ishin në dy ditë, tanimë Dinamo dhe Vllaznia do luajnë të enjte në “Elbasan Arena”.

Superliga, java 32:

E martë, 03 maj 2022 – 16:45

Kukësi – Partizani

E mërkurë, 04 maj 2022 – 16:45

Tirana – Teuta

Skënderbeu – Kastrioti

Egnatia – Laçi

E enjte, 05 maj 2022 – 16:45

Dinamo – Vllaznia