Paul Pogba dëshiron vetëm Paris Saint-Germain. Ose të paktën ai e konsideron atë prioritetin e tij absolut për merkaton e verës, shpjegon “Mundo Deportivo”.

Në skadimin e kontratës me Manchester United, Juventus ka qënë prek kohësh i interesuar për “oktapodin”, por lojtari do të dëshironte të kthehej në Francë dhe të bëhhej lideri i klubit transalpin.

Pogba mund të zërë vendin e Leandro Paresed, i cili duket se do të largohet nga PSG.